Platforma wibracyjna, czy warto kupić? która najlepsza?

Dobre białko to podstawa Whey Protein AllNutrition

Nowoczesny sprzęt sportowy pozwala w skuteczny sposób zadbać o własne zdrowie, jak również doprowadzić do wymarzonego wyglądu. Regularna aktywność oraz wykorzystanie niektórych urządzeń pomoże zbudować idealną figurę oraz poczuć się spełnionym i dowartościowanym. Jednym ze skutecznych sprzętów jest platforma wibracyjna. Czym ona jest? W jaki sposób działa? Jak dokonać odpowiedniego zakupu? Czy warto zainwestować w tego rodzaju urządzenie?

Czym jest platforma wibracyjna?

Platforma wibracyjna to nowoczesne urządzenie, którego zadaniem jest wymodelowanie sylwetki, jak również pozbycie się dręczącego i uciążliwego cellulitu. Jej zadaniem jest wprowadzenie mięśni w ruch wibracyjny bez nakładu własnej pracy. Czynności te wzmacniają efekt treningu, jak również przyczyniają się do poprawy koordynacji, kondycji i wydolności. Sprzęt ten wykorzystywany jest również w rehabilitacji i rekonwalescencji po przebytych chorobach urazach czy zabiegach operacyjnych.

Jak korzystać z platformy wibracyjnej?

Korzystanie z urządzenia jest bardzo proste i nie wymaga od użytkownika posiadania specjalnych umiejętności. Przygotowując się do terapii należy stanąć na platformie – w wyznaczonym miejscu tak, aby całe stopy umieszczone były na talerzu sprzętu. Dłonie należy oprzeć o specjalny uchwyt. Ćwicząc na platformie można również wybrać inne pozycje wyjściowe którymi są klęk, siad czy podpór przodem z dłońmi umieszczonymi na urządzeniu. Włączenie mechanizmu powoduje dodatkowy skurcz mięśni, pobudzając cały organizm do bardziej intensywnej pracy. Korzystając z platformy wibracyjnej można wykonywać ćwiczenia takie jak przysiady, pompki, wspinanie na palce i wiele innych.

Kreatyna TOP 1 Creatine Muscle Max AllNutrition

Wybór platformy wibracyjnej – która opcja jest najlepsza?

Mnogość oferowanych produktów może spowodować problem z wyborem odpowiedniego modelu. Choć wiele z urządzeń posiada podobne funkcje i przeznaczenie, sprzęt warto dopasować do własnych preferencji i potrzeb. Zatem która opcja jest najlepsza? Na czym skupić się wybierając sprzęt do domowego użytku?

Planując zakup platformy wibracyjnej warto uwzględnić kilka ważnych czynników i parametrów. Są nimi m.in.:

  • wielkość urządzenia – należy uwzględniać miejsce wykorzystania, powierzchnię ćwiczeń,
  • moc i siłę wibracji,
  • tryby pracy,
  • obszar powierzchni wibrującej,
  • dodatkowe opcje, itp.

Czy warto kupić platformę wibracyjną?

Platforma wibracyjna to według specjalistów urządzenie, które znacznie wspomaga codzienny trening. Poprawia jego efekty nawet do 50%. Ćwiczenie przy użyciu tego rodzaju sprzętu staje się bardziej atrakcyjne i zachęcające. Mechanizm zatem może stać się środkiem motywacyjny. Dzięki niemu możliwe jest szybsze uzyskanie oczekiwanych efektów, jak również wspomaganie procesów zdrowotnych.

Najpierw masa, potem rzeźba Mass Activator AllNutrition

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *