Trenujesz, a może podróżujesz? Łap za butelkę filtrującą!

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowcem, czy amatorem, zadbaj o odpowiednie nawodnienie swojego organizmu – zarówno podczas wzmożonego wysiłku, jak i wypoczynkowego wypadu. Pomoże ci w tym butelka z filtrem.

Aktywny weekend? Nie zapomnij o butelce filtrującej!

Odpowiednie nawodnienie stanowi podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nieważne czy planujesz krótką przebieżkę po okolicznym parku, czy turniej piłki nożnej z przyjaciółmi – ważne, abyś zawsze pod ręką miał smaczną wodę. Poręczne, lekkie i mobilne butelki wielokrotnego użytku zdecydowanie ci w tym pomogą! Zanim pokażemy cechy i korzyści płynące z butelki filtrującej, skupmy się na jednym fundamentalnym elemencie, a mianowicie na filtrze.

Jest to w 100% naturalne medium filtrujące wytwarzane z łupin kokosa, dzięki temu nie tylko masz pewność co do jego skuteczności, ale i gwarancję bezpieczeństwa. Filtr jest w stanie oczyścić nawet 150 l wody kranowej usuwając z niej nieprzyjemny zapach i smak chloru, pozostawiając niezmienną ilość minerałów w niej występujących. W Internecie masz całkiem niezły wybór, ale postaw na sprawdzone rozwiązanie i szukaj filtru pod hasłem „filtr do butelki dafi”, jego cena oscyluje na poziomie ok. 15 zł.
Wróćmy jednak do korzyści płynących z butelki filtrującej. Przede wszystkim jest ona niezwykle poręczna, dzięki czemu nawet nie poczujesz, że masz ją przy sobie. Dlatego planując aktywny weekend w mieście (jogging, trening na siłowni, mecz piłki nożnej czy sesja jogi) lub dłuższy wypad poza miasto (biwak, wyjazd w góry lub nad morze czy inną eskapadę) zawsze noś ze sobą butelkę filtrującą! To nie tylko gwarancja smacznej wody, ale i wyjątkowa oszczędność, ponieważ jeden filtr zastępuje 300 półlitrowych jednorazowych butelek! Teraz widzisz jaki potencjał drzemie w tym małym rozwiązaniu – a to jeszcze nie koniec!

Mówiliśmy już o wszelkiego rodzaju aktywnościach i podróżach (dużych i małych), ale gdzie jeszcze może ci się przydać butelka filtrująca?:
– podczas codziennych aktywności (np. gdy stoisz w korku lub podczas przerwy w długiej podróży),
– na spacerze (bo przecież zawsze może złapać się pragnienie),
– w szkole, pracy, na uczelni (prawidłowe nawodnienie to podstawa prawidłowego rozwoju),
– podczas spacerów z dzieckiem (Twoje dziecko zużywa bardzo dużo energii podczas zabaw).

Wybierz idealny dla siebie model. Butelki filtrujące są dostępne w 3 rozmiarach:
– najmniejsza 0,3 l (model przeznaczony dla najmłodszych, ale dobrze sprawdzi się również, gdy masz małą torebkę)
– średnia 0,5 l (standardowy rozmiar, które sprawdzi się dla każdego, kto chce mieć smaczną wodę zawsze przy sobie)
– największa 0,7 l (rozmiar dla tych, którzy lubię mieć dużo smacznej wody na wyciągnięcie ręki)

Szereg rozwiązań (w tym filtr do butelki dafi) znajdziesz na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty.html. Już dziś ruszaj na przygodę ze smaczną wodą pod ręką!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *