Jak poprawić wygląd swoich zębów?

Piękne i zdrowe zęby to wizytówka ich posiadacza. Jeśli nie podoba Ci się Twój zgryz lub odcień uzębienia, możesz naprawić te niewielkie defekty, dzięki nowoczesnym metodom oferowanym w gabinetach stomatologicznych. Najważniejsze jest zdrowie zębów i całej jamy ustnej i o te aspekty trzeba najpierw zadbać. Kwestie estetyczne pozostawia się natomiast na koniec.

Co oferuje stomatologia estetyczna?

Każdy dentysta Warszawa może w swoim gabinecie zaoferować różnego rodzaju zabiegi, dzięki którym zęby będą wyglądały dużo lepiej. Jeżeli są one zdrowe i równe, wówczas wystarczy zazwyczaj przeprowadzić zabieg wybielający, który nada im piękny kolor i sprawi, że będą się nienagannie prezentowały. Trzeba jednak pamiętać o tym, że wybielanie nie jest zabiegiem, który można przeprowadzać często, ponieważ ma negatywny wpływ na płytkę. Poza tym, bardzo ważne jest, aby dentysta dopasował optymalny kolor uzębienia. Intensywna biel wygląda sztucznie i wcale nie dodaje uroku.

Stomatologia estetyczna Warszawa oferuje również możliwość wstawienia licówek, dzięki którym zęby wyglądają jak nowe. Istnieje kilka rodzajów materiałów, z których takie licówki są wykonane, a koszt zabiegu zależy właśnie od wybranej opcji. Rozwiązaniem ostatecznym, kiedy uzębienie jest niezdrowe są implanty. Tutaj trzeba się jednak przygotować na znacznie większy wydatek. Więcej na temat zabiegów, które poprawiają wygląd zębów można przeczytać na stronie https://estefill.pl/ i innych gabinetów stomatologicznych. Warto porównać oferty w kilku miejscach oraz prezentowane warianty cenowe.

Jak przygotować się do zabiegów stomatologii estetycznej?

Każdy stomatolog zaprasza pacjenta na pierwszą wizytę, w trakcie której dokonuje oceny uzębienia, jego jakości i zdrowia. Zwykle zaleca się, aby przed zabiegami wyleczyć wszystkie zęby, które można i które tego wymagają. Jeśli zachodzi taka konieczność, chore zęby trzeba usunąć w gabinecie. Dopiero po zagojeniu się ran, można przystąpić do wybranej metody. Niekiedy całość wymaga przynajmniej kilku wizyt w gabinecie lekarskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *